Objednejte si dámský striptýz v Praze a okolí. Tyto striptérky nezklamou!

Objednejte si dámský striptýz v Praze a okolí. Tyto striptérky nezklamou!

Striptýz je celosvětově známý druh zábavy pro dospělé a dokážou si jej užít dámy i pánové všech věkových i společenských skupin. Sexy striptérka nebo pohledný striptér je přesně to, na co máme všichni chuť po náročném dni. Pokochat se pohledem na pěkné tělo.

Striptýz je celosvětově známý druh zábavy pro dospělé a dokážou si jej užít dámy i pánové všech věkových i společenských skupin. Sexy striptérka nebo pohledný striptér je přesně to, na co máme všichni chuť po náročném dni. Pokochat se pohledem na pěkné tělo.

Dámský striptýz se hodí na celou řadou příležitostí. Někdy je to rozlučka se svobodou, jindy oslava narozenin, pánská jízda nebo třeba firemní večírek. Jistě přijdete i na další vhodné situace. Hlavní město Praha sice nabízí spoustu míst, kde lze dámský striptýz pohodlně konzumovat, ale problém je v tom, že by si to většina z nás nemohla finančně dovolit. Pražské striptýzové bary jsou zaměřeny především na zahraniční klientelu. Ceny jsou vysoké, platí se vstupné a občerstvení je absurdně drahé. Zkrátka nic, co by našinec ocenil.

Striptýz je celosvětově známý druh zábavy pro dospělé, ale přemýšleli jste někdy nad tím, kde se vlastně takový dámský striptýz vzal? Striptýz určitě nepochází z Prahy, i když je zda nyní spousta profesionálních striptérek, např. z agentury Striptýz Praha. Pojďme se nyní přesunout o mnoho desítek let zpět a probrat si první striptýz moderní historie, o kterém se dochovaly nějaký záznamy.

Mnoho historických pramenů se shoduje, že první veřejný striptýz předvedla v březnu 1884 v pařížské kavárně "Divan Fayouau" modelka francouzských malířů Yvetta. Tehdy se jednalo o vystoupení před uzavřenou společností. Tato show se setkala s nadšeným obdivem. Této události však předcházela ta nejdůležitější - Na pařížském náměstí Pigalle v roce 1883 vypukl mezi přítomnými ženami spor o to, kdo má hezčí tělo. Během nepřehledné situace jedna z přítomných žen vyskočila na pódium a odhazovala jednotlivé kusy oblečení, aby předvedla svou nahotu ze všech úhlů. Drtivá většina si přihlížení této události maximálně užívala avšak oficiální úřady tomuto aktu příliš nakloněny nebyly. Ona odvážná žena, vlastním jménem Mona, dostala za své opovážlivé chování pokutu 100 franků. Policie zakročila, několik tanečnic bylo zatčeno a dostalo pokuty – a rozzlobení studenti odpověděli bitkami s policií, při nichž byl nejeden studentský cylindr rozčísnut policejní šavlí a které byly po dvou dnech ukončeny až policejním vpádem do Latinské čtvrti. Touhu Pařížanů a Pařížanek po erotice však pokuty a razie zastavit nemohly. Jako první organizované a veřejné striptýzové vystoupení na scéně se připisuje tanečnici Jeanně de Lianové, která na začátku dvacátého století předvedla své taneční vystoupení se svlékáním v proslulém pařížském Moulin Rouge. Celá věc si ale od zábavního světa vyžadovala notnou dávku obezřetnosti a kreativity. Podívaná musela být vymyšlena tak, aby cenzura nezasáhla. A aby byli přihlížející uspokojeni. Z dnešního pohledu byla scénka velmi, velmi krotká. Po vytažení opony se za zvuku piana divákům naskytl pohled do soukromí dámského pokoje. Umělkyně (podle některých zdrojů jí byla Blanche Cavelli) vchází a zbavuje se rukaviček, kloboučku, sukně i korzetu a v jakési noční košilce uléhá do postele. Světla zhasínají, scénka končí. Přesto sklidila úspěch. Lest byla jednoduchá. Do hry se vtáhly "černé myšlenky" samotného publika. Nebylo možné ukázat úplně nahou ženu a tak bylo nutné spoléhat na divákovu erotickou představivost.

Striptýz snadno objednáte přes agenturu Striptýz Praha, která má mnohaleté zkušenosti v oboru a spousty kladných referencí od spokojených zákazníků. Neutrácejte zbytečně navíc. Profesionální striptýz můžete mít na své akci za rozumné peníze a veškeré přítomné obecenstvo bude jistě spokojeno.